Preskočiť na obsah
Kastély Zichy

Administratíva a podporné služby

Kastély Zichy s. r. o.

Činnosti súvisiace s krajinnou úpravou

Sídlo
Gyňov
Od roku
2021
IČO
53 865 022

Kastély Zichy

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Hospodársky dvor Gyňov 193, 044 14 Gyňov
Na trhu od
23. júna 2021
IČO
53 865 022
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 81.30)
Činnosti súvisiace s krajinnou úpravou

Firma v číslach

5
rokov na trhu
2021
rok vzniku
26
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte Kastély Zichy

Kastély Zichy s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom na adrese Hospodársky dvor Gyňov 193, 044 14 Gyňov. Zapísaná je od 23. júna 2021 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Činnosti súvisiace s krajinnou úpravou“ (81.30). Predmet činnosti tvorí 26 položiek, napríklad poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve, ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností a poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu….

Základné údaje

Obchodné meno
Kastély Zichy s. r. o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
53 865 022
DIČ
2121517211
Dátum vzniku
23. júna 2021
Sídlo
Hospodársky dvor Gyňov 193, 044 14 Gyňov
Obchodný register
Mestský súd Košice, oddiel Sro, vložka č. 51827/V
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 81.30)
Činnosti súvisiace s krajinnou úpravou

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa Kastély Zichy zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 26 položiek.

  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve

  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností

  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu

  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach

  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky

  • Dizajnérske činnosti

Zobraziť všetkých 26 položiek predmetu činnosti
  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Dizajnérske činnosti
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
  • Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  • Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve
  • Výroba kŕmnych zmesí
  • Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Výroba potravinárskych výrobkov
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Vedenie účtovníctva
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
  • Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
  • Poskytovanie služieb osobného charakteru
  • Poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja
  • Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorov

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli Kastély Zichy s. r. o.?

Sídlo je na adrese Hospodársky dvor Gyňov 193, 044 14 Gyňov.

Čím sa Kastély Zichy s. r. o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Činnosti súvisiace s krajinnou úpravou“ (81.30). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve; ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností; poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu…; poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských….

Aké je IČO – Kastély Zichy s. r. o.?

IČO je 53 865 022, DIČ 2121517211.

Kedy vznikla Kastély Zichy s. r. o.?

Vznik: 23. júna 2021. Na trhu pôsobí 5 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Hospodársky dvor Gyňov 193 044 14 Gyňov

Registrový súd: Mestský súd Košice

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Kastély Zichy s. r. o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese kastely-zichy.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.